(detali)

Orai Pakruojyje

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Pakruojo rajone

Vandalai niokoja traukinuką

2017 m. vasario 10 d.

Jau ku­ris lai­kas Pak­ruo­jy­je ne­to­li Au­to­bu­sų sto­ties ant „siau­ru­ko“ bė­gių sto­vin­tis trau­ki­nu­kas iš­dau­žy­tais lan­gais ir lem­po­mis. Mu­zie­ji­nį mies­to eks­po­na­tą, pri­me­nan­tį, kad 1915–1994 me­tais Pak­ruo­jy­je vei­kė siau­ra­sis ge­le­žin­ke­lis ir juo kur­sa­vo trau­ki­niai, jau ne pir­mą kar­tą nio­ko­ja van­da­lai.

Pak­ruo­jo sa­vi­val­dy­bės Kul­tū­ros pa­vel­do tar­ny­bos ve­dė­jas Min­dau­gas Ve­liu­lis re­dak­ci­ją in­for­ma­vo, jog van­da­lai trau­ki­nu­ko lan­gus ir lem­pas dau­žo nuo­lat. Pak­ruo­jo se­niū­ni­ja stik­lus su­de­da tik prieš mies­to šven­tes, to­dėl praė­ju­sio šimt­me­čio tech­ni­kos pa­li­ki­mas daž­niau­siai yra ma­to­mas be lan­gų.

„Pak­ruo­jo kraš­to“ inf.

Ja­ni­nos VAN­SAUS­KIE­NĖS nuo­tr.

Mu­zie­ji­nis eks­po­na­tas – iš­dau­žy­tais lan­gais.

Dienos populiariausi

Kad nereiktų važiuoti iš Lietuvos

2017 m. vasario 17 d.
lankomiausias

KAIMUOSE IR MIESTELIUOSE

2017 m. vasario 17 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas